Zij aan Zij Lesbisch Magazine

Lesbisch magazine
Home > Nieuws > LGBT-rights > Gay Pride ..

LGBT-rights: Gay Pride in Sint Petersburg

8 februari 10

Op 26 juni a.s. zal de eerste Gay Pride worden georganiseerd in het Russische St. Petersburg. Dat zei de organisator van de Moskou Pride, Nikolai Aleksejev, vandaag tegen het Russische persbureau Interfax. 


Nikolai Aleksejev

"Een groep activisten uit St Petersburg heeft gevraagd om onze ondersteuning bij de eerste Gay Pride in Sint-Petersburg, kijkend naar onze ervaring met het organiseren van publieke acties en onze inzet voor lgbt-rechten in Moskou." aldus Nikolai, die het initiatief van harte omarmde. Hij krijgt daarbij steun van de ombudsman voor mensenrechten in St Petersburg, Alexey Kozyrev.

Kozyrev vroeg in een speciale persconferentie aandacht voor de Russische wetgeving, die volgens hem het recht geeft op vergadering en marsen. Moskou, dat de gay pride herhaaldelijk verbood, doet volgens hem "te moeilijk" en hij vindt dat de stad "zichzelf zo schade toebrengt". Bron: Uk Gay News

 


Reacties:

Er zijn nog geen reacties geplaatst. wees de eerste om te reageren!

Reageren:

Om een reactie te kunnen plaatsen moet je eerst inloggen of lid worden.

<- Terug

Inloggen
Gebruiker
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten / Word abonnee

Poll: Hoe lang heb je op dit moment een relatie?


Advertentie:
advertentie


Zij aan Zij nr. 2 - 2010
magazine cover

Vanaf 29 januari is de nieuwe Zij aan Zij verkrijgbaar in de beter gesorteerde boekhandel ! Met o.a.: 40 vragen aan Ellen ten Damme - Sport & Spice - Politieke paradepaardjes: met de Moslim Partij, PvdA en Leefbaar Rotterdam - Relaxed Rio - Businessbabes - Jij & je Ex - Zuid-Afrikaanse schrijfster Marlene van Niekerk - Dating ... en natuurlijk meer!


Zij aan Zij verwelkomt de volgende nieuwe leden:tantemientje Freckles Mloesje1987 sunny Montanagirl



Site design en ontwikkeling door
DigiState & Cross-Motion