Magazine voor vrouwen die van vrouwen houden

Home > Nieuws > Z|Z THIS IS US > Expo van N..

Z|Z THIS IS US: Expo van Nadine Reef: "To the Moon and Back"

29 juli 10

Zij aan Zij-fotografe Nadine Reef presenteert tijdens de Gay Pride haar solo-expo To the moon and Back, met verrassende en sensuele fotografie.


"Fotografie zie ik als een handeling om mijn gevoel kleur te geven en visueel te maken," zo vertelt Nadine in een interview met Zij aan Zij. "De camera is mijn instrument waarmee ik schoonheid weet vast te leggen. Puur en op gevoel. Hierdoor ontstaat inhoud, betekenis, gelaagdheid en diepgang. Ik wil de dingen niet mooier maken dan ze zijn, maar zo mooi maken als ze zijn. Geen poses, houding en attitude, maar gewoon de naakte waarheid. Die niets ontziende waarheid is de ultieme schoonheid voor mij.”

To the moon and Back, 1 t/m 8 augustus 2010, in Boekhandel Vrolijk, Paleisstraat 135, Amsterdam - vrolijk.nu

Meer werk van Nadine Reef is te vinden op reeffotografie.nl

 


Reacties:

Er zijn nog geen reacties geplaatst. wees de eerste om te reageren!

Reageren:

Om een reactie te kunnen plaatsen moet je eerst inloggen of lid worden.

<- Terug

Inloggen
Gebruiker
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten / Word abonnee

Z|Z THIS=US nr. 4 - 2012
magazine cover

40 vragen aan BNN-presentatrice Nicolette Kluijver - Shary-An over de liefde - de powervrouwen achter de lesbo Playboy - lesbo's en geluk Vanaf 25 april verkrijgbaar in de beter gesorteerde boekhandel.


Z|Z THIS=US verwelkomt de volgende nieuwe leden:jenz01 mootje66 marin Bo1988 lin-da



Advertenties:


Site design en ontwikkeling door
DigiState & CrossMotion