LGBT-rights: Dolly Bellefleur roept op tot ´roze´ zichtbaarheid tijdens Nationale Week van de Dialoog
25 oktober 11
Met als motto 'hey let's be gay van Groningen tot Zierikzee', roept Dolly Bellefleur op tot deelname aan de Nationale Week van de Dialoog. Tijdens deze week, van 2 tot 11 november, staan door heel Nederland in ruim 70 steden dialoogtafels waar mensen met elkaar in gesprek gaan over grote en kleine maatschappelijke onderwerpen.

"Welkom op mijn Roze Planeet of je nu homo bent of straight is al 22 jaar het motto van het lijflied waarmee ik als Frau Antje van het Verkeerde Kantje door ons kikkerlandje trek. Tijdens de vele optredens heb ik gemerkt dat we, hoe verschillend ook, uiteindelijk allemaal op zoek zijn naar hetzelfde," aldus Dolly. "Laat liefde in plaats van angst regeren! Vier de verschillen! Weg met de hokjesgeest. Durf over elkaars schuttingen te kijken."
Samen met Dolly Bellefleur ondersteunen COC Nederland, het Humanistisch Verbond en Stichting Malaica dit initiatief van Nederland in Dialoog en maken homo- bi- en transseksualiteit bespreekbaar in kringen waar deze onderwerpen gevoelig liggen.
Zelf meedoen is makkelijk. Speciaal voor de Nationale Week van de Dialoog is er de Dolly Dialoog Dobbelsteen met een aantal actuele ‘roze’ thema’s. Zoals bijvoorbeeld uit de kast komen, pesten op school, zichtbaarheid, de gaypride en het belang van dialoog. Ook kan iedereen een eigen roze onderwerp aankaarten.
Vind hier dialoogtafels bij jou in de buurt en download hier de Dolly Dialoog Dobbelsteen!
Reacties:
Er zijn nog geen reacties geplaatst. wees de eerste om te reageren!
Reageren:
Om een reactie te kunnen plaatsen moet je eerst inloggen of lid worden.














