Magazine voor vrouwen die van vrouwen houden

Home > Nieuws > LGBT-rights > Biseksuele..

LGBT-rights: Biseksuele vrouwen vaker depressief

12 november 11

Uit een nieuw onderzoek van de George Mason University in de V.S. blijkt dat biseksuele vrouwen vaker last hebben van depressie dan biseksuele mannen. Daarnaast blijkt uit hetzelfde onderzoek dat biseksuele tieners (m/v) hoger scoren op dit vlak dan hun homoseksuele leeftijdsgenoten. Dat meldt onder meer PinkNews. 

 

De studie keek naar seksuele identiteit, gedrag en aantrekkingskracht. Deze eigenschappen werden vergeleken met gezondheidsklachten. 

Waarom biseksuele vrouwen in het onderzoek hoger scoren op depressie dan biseksuele mannen is voor de Amerikaanse onderzoekster Lisa Lindly niet duidelijk. Wel heeft ze een visie op hoge score van biseksuele tieners op dit vlak. Deze zou volgens Lindly verklaard kunnen worden door de vooroordelen en het onbegrip waar biseksuelen mee te maken krijgen. Volgens Lisa Lindly wordt nog vaak verwacht dat je de homoseksuele of heteroseksuele identiteit aanneemt en is er nog weinig ruimte voor biseksualiteit. 

Lees ook: Steeds Gewoner, nooit gewoon (juni 2010)

 


Reacties:

Er zijn nog geen reacties geplaatst. wees de eerste om te reageren!

Reageren:

Om een reactie te kunnen plaatsen moet je eerst inloggen of lid worden.

<- Terug

Inloggen
Gebruiker
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten / Word abonnee

Z|Z THIS=US nr. 4 - 2012
magazine cover

40 vragen aan BNN-presentatrice Nicolette Kluijver - Shary-An over de liefde - de powervrouwen achter de lesbo Playboy - lesbo's en geluk Vanaf 25 april verkrijgbaar in de beter gesorteerde boekhandel.


Z|Z THIS=US verwelkomt de volgende nieuwe leden:Susan72 jenz01 mootje66 marin Bo1988



Advertenties:


Site design en ontwikkeling door
DigiState & CrossMotion