Fotoexpo “De toekomst is paars”

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 6 juni 2022
Tijd: 09:00-20:30
Type: Overige
Website: https://agenda-zaanstreek.nl/events/fotoexpo-de-toekomst-is-paars/

Locatie:

Naam: Bibliotheek Krommenie
Straat: Heiligeweg 170
Postcode: 1561 DM
Plaats: Krommenie
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn in opdracht van De Zaanse Regenboog in samenwerking met het Zaans Museum voor ZaanPride 2021 gefotografeerd. Jasper Groen maakte de foto’s en jongeren vertellen hun persoonlijk verhaal.


Locatie: Bibliotheek in Krommenie, Heiligeweg 170, 1561 DM Krommenie.


Openingstijden: ma t/m vrij 09:00 – 20:30 & zaterdag 11:00 – 15:00


Info: De Bibliotheek 075 617 22 52 & info@dezaanseregenboog.nl


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden