Fotoexpo “De toekomst is paars”
Omschrijving:
Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn in opdracht van De Zaanse Regenboog in samenwerking met het Zaans Museum voor ZaanPride 2021 gefotografeerd. Jasper Groen maakte de foto’s en jongeren vertellen hun persoonlijk verhaal.
Locatie: Bibliotheek in Krommenie, Heiligeweg 170, 1561 DM Krommenie.
Openingstijden: ma t/m vrij 09:00 – 20:30 & zaterdag 11:00 – 15:00
Info: De Bibliotheek 075 617 22 52 & info@dezaanseregenboog.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ze mag mijn zussen niet
Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?
Lees verder
Coming Out Day
Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.
Lees verder
Queer notes
In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden