Fotoexpo “De toekomst is paars”
Omschrijving:
Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn in opdracht van De Zaanse Regenboog in samenwerking met het Zaans Museum voor ZaanPride 2021 gefotografeerd. Jasper Groen maakte de foto’s en jongeren vertellen hun persoonlijk verhaal.
Locatie: Bibliotheek in Krommenie, Heiligeweg 170, 1561 DM Krommenie.
Openingstijden: ma t/m vrij 09:00 – 20:30 & zaterdag 11:00 – 15:00
Info: De Bibliotheek 075 617 22 52 & info@dezaanseregenboog.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vervolging in Hongarije
De Hongaarse autoriteiten klagen Géza Buzás-Hábel aan. De organisator van Pride 2025 in Pécs, Hongarije loopt risico op een gevangenisstraf van een jaar. Amnesty International is ontzet: 'Hij verdient lof.'
Lees verder
CLUB QUEERSTEN
Op zaterdag 28 februari in TivoliVredenburg: een iconische queer night vol glitter, lef en grenzeloze energie: Kirsten van Teijn en een spetterende, unieke line-up. Hier wil je bij zijn! (Win tickets!)
Lees verder
Hij wil garanties
Sinds we het over kinderen hebben, wil mijn vriend van mij de verzekering dat ik monogaam blijf en niks zal aanleggen met een vrouw. Dat ik biseksueel ben, was nooit een issue voor hem, nu opeens wel.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden