Fotoexpo “De toekomst is paars”
Omschrijving:
Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn in opdracht van De Zaanse Regenboog in samenwerking met het Zaans Museum voor ZaanPride 2021 gefotografeerd. Jasper Groen maakte de foto’s en jongeren vertellen hun persoonlijk verhaal.
Locatie: Bibliotheek in Krommenie, Heiligeweg 170, 1561 DM Krommenie.
Openingstijden: ma t/m vrij 09:00 – 20:30 & zaterdag 11:00 – 15:00
Info: De Bibliotheek 075 617 22 52 & info@dezaanseregenboog.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tropikali 2026
Maak ruimte in je agenda voor de ultieme queer celebration: 'Tropikali is ontstaan vanuit de wens om de queer community niet alleen te vieren, maar ook te versterken.' De achtste editie is in juni!
Lees verder
Roze stem
Woensdag is het zover. We mogen weer. Zelf hoop ik dat het kabinet er heel anders uit gaat zien. Ik hou mijn hart vast. Het is in ieder geval belangrijk dat we met z'n allen naar de stembus gaan en onze stem laten gelden.
Lees verder
Regenboog Stembusakkoord
Lijsttrekkers en vertegenwoordigers van 7 politieke partijen tekenden het COC's Regenboog Stembusakkoord 2025, met daarin een reeks beloften voor de komende kabinetsperiode.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden