Fotoexpo “De toekomst is paars”

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 6 juni 2022
Tijd: 09:00-20:30
Type: Overige
Website: https://agenda-zaanstreek.nl/events/fotoexpo-de-toekomst-is-paars/

Locatie:

Naam: Bibliotheek Krommenie
Straat: Heiligeweg 170
Postcode: 1561 DM
Plaats: Krommenie
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn in opdracht van De Zaanse Regenboog in samenwerking met het Zaans Museum voor ZaanPride 2021 gefotografeerd. Jasper Groen maakte de foto’s en jongeren vertellen hun persoonlijk verhaal.


Locatie: Bibliotheek in Krommenie, Heiligeweg 170, 1561 DM Krommenie.


Openingstijden: ma t/m vrij 09:00 – 20:30 & zaterdag 11:00 – 15:00


Info: De Bibliotheek 075 617 22 52 & info@dezaanseregenboog.nl


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden