Fotoexpo “De toekomst is paars”
Omschrijving:
Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn in opdracht van De Zaanse Regenboog in samenwerking met het Zaans Museum voor ZaanPride 2021 gefotografeerd. Jasper Groen maakte de foto’s en jongeren vertellen hun persoonlijk verhaal.
Locatie: Bibliotheek in Krommenie, Heiligeweg 170, 1561 DM Krommenie.
Openingstijden: ma t/m vrij 09:00 – 20:30 & zaterdag 11:00 – 15:00
Info: De Bibliotheek 075 617 22 52 & info@dezaanseregenboog.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Say yes to the les(bi)!
Vera Siemons en Annefleur Schipper vieren dat het precies 25 jaar geleden is dat Nederland als eerste land ter wereld het huwelijk openstelde voor mensen van hetzelfde geslacht.
Lees verder
Jongeren over LHBTQ+
Een meerderheid van de jongeren vindt dat iedereen gelijkwaardig is, ongeacht op wie je verliefd wordt. Tegelijkertijd zijn veel jongeren het minder eens met zichtbare genderuitingen.
Lees verder
Queer Film Confessions
Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden