Fotoexpo “De toekomst is paars”
Omschrijving:
Helemaal jezelf zijn en houden van wie je wilt, moet kunnen toch? Paars is de kleur waarmee jongeren op paarse vrijdag laten zien dat iedereen mag zijn wie ze zijn. Jongeren van de LHBTIQ+ gemeenschap en hun vrienden zijn in opdracht van De Zaanse Regenboog in samenwerking met het Zaans Museum voor ZaanPride 2021 gefotografeerd. Jasper Groen maakte de foto’s en jongeren vertellen hun persoonlijk verhaal.
Locatie: Bibliotheek in Krommenie, Heiligeweg 170, 1561 DM Krommenie.
Openingstijden: ma t/m vrij 09:00 – 20:30 & zaterdag 11:00 – 15:00
Info: De Bibliotheek 075 617 22 52 & info@dezaanseregenboog.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden