Dickens by Night (kerstmarkt)
Omschrijving:
Om 17.30 uur gaan we gezellig eten bij De Arcade (Raadhuisplein 14, 5151 JH Drunen). Daarna lopen we lekker over het Dickens festijn en drinken we samen gezellig nog wat drankjes! Duizenden kleine lichtjes zorgen voor een sprookjesachtige sfeer. Op diverse plaatsen zijn optredens, er hangt een geur van punch en gepofte kastanjes, marshmallows, glühwein en brandend hout. Alle bekende figuren uit de boeken van Dickens lopen er rond, vuurspuwers, kerstvuur en er zijn kerstliederen te horen. https://www.dickensfestijndrunen.nl.
Aanmelden via: klaartjebloks@gmaill.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden