Dickens by Night (kerstmarkt)

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 17 december 2022
Tijd: 18:00
Type: Overige
Website: https://www.dickensfestijndrunen.nl/

Locatie:

Naam: De Arcade
Straat: Raadhuisplein 14
Postcode: 5151 JH
Plaats: Drunen
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Omschrijving:

Om 17.30 uur gaan we gezellig eten bij De Arcade (Raadhuisplein 14, 5151 JH Drunen). Daarna lopen we lekker over het Dickens festijn en drinken we samen gezellig nog wat drankjes! Duizenden kleine lichtjes zorgen voor een sprookjesachtige sfeer. Op diverse plaatsen zijn optredens, er hangt een geur van punch en gepofte kastanjes, marshmallows, glühwein en brandend hout. Alle bekende figuren uit de boeken van Dickens lopen er rond, vuurspuwers, kerstvuur en er zijn kerstliederen te horen. https://www.dickensfestijndrunen.nl.


Aanmelden via: klaartjebloks@gmaill.com 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

WRIVINGE

Een educatieve cabaretshow over de geschiedenis van seks, kink en erotiek – met historische seksverhalen, drag en een flinke dosis humor. Presentator & kostuums: Olga Ponjee!

Lees verder

Vrouwen van Compas

Willeke startte een community voor vrouwen die van vrouwen houden. Vrouwen die houden van het leven, van plezier, inspiratie én verdieping. We spraken haar uitgebreid.

Lees verder

In een roes

Oneindig veel snot, hoesten als een zeehond, hoge koorts, drijfnat wakker worden, hoofdpijn, overgeven, diarree: ziek zijn en toch blijven zorgen. Ooit gedaan? Nou, dat is next level.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden