Rondvaart langs objecten van het Amsterdam Light Festival
Omschrijving:
Vertrekpunt: Amstel 51F, voor het Hermitagemuseum
P!nk Diemen! huurt hiervoor een gezellige loungeboot. De rondvaart gaat zeker door en er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. De kosten van de rondvaart, inclusief drankjes, bedragen € 30,- per persoon. Je kunt je aanmelden via pinkdiemen@freedom.nl. Je ontvangt van ons een betalingsverzoek. Na betaling ontvang je een bevestiging van je boeking.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hij wil garanties
Sinds we het over kinderen hebben, wil mijn vriend van mij de verzekering dat ik monogaam blijf en niks zal aanleggen met een vrouw. Dat ik biseksueel ben, was nooit een issue voor hem, nu opeens wel.
Lees verder
Sprekend verleden
Theater over verhalen, kunst en identiteit - Zadie: 'Ik bewonder Beckett en ik respecteer Joyce. Maar ik hou van Woolf. Als ik het zwaar heb herlees ik haar dagboeken, en dat helpt me verder.' Wij: 'Oh vertel eens.'
Lees verder
Anders durven zijn
Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden