Rondvaart langs objecten van het Amsterdam Light Festival

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 18 januari 2023
Tijd: 20:00-22:00
Type: Overige
Website: https://www.facebook.com/pinkdiemen/events

Locatie:

Naam: Amstel 51F, voor het Hermitagemuseum
Straat: Amstel 51
Postcode: 1018 DR
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Vertrekpunt: Amstel 51F, voor het Hermitagemuseum


P!nk Diemen! huurt hiervoor een gezellige loungeboot. De rondvaart gaat zeker door en er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. De kosten van de rondvaart, inclusief drankjes, bedragen € 30,- per persoon. Je kunt je aanmelden via pinkdiemen@freedom.nl. Je ontvangt van ons een betalingsverzoek. Na betaling ontvang je een bevestiging van je boeking.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Natuurlijk queer

In het interactieve theatercollege Seksuele diversiteit in het dierenrijk komt in een mix van wetenschap en humor feitjes over dragqueenzeekatten, parende pinguïns en interseksuele kangoeroes aan bod.

Lees verder

Queer geschiedenismaand

De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.

Lees verder

25 jaar getrouwd

Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden