Bijeenkomst Zichtbaar jezelf kunnen zijn

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 2 februari 2023
Tijd: 19:00-21:00
Type: Debat
Website: https://www.facebook.com/cocamsterdam

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Zichtbaar jezelf kunnen zijn is nog niet altijd vanzelfsprekend bij LHBTIQ+ bewoners. Daarom gaan we graag in gesprek over de vraag of LHBTIQ+ bewoners zichzelf kunnen zijn in stadsdeel Noord. Voel je je prettig en veilig op straat en in je eigen leefomgeving? Welke ervaringen heb je? Wat is ervoor nodig zodat jij je prettig voelt?


Programma


19:00 Inloop met koffie + thee


19:15 Opening stadsdeelbestuurder Esther Lagendijk


19:20 Start gesprek


20:45 Terugkoppeling + afsluiting


21:00 Einde biieenkomst


Aanmelden: stuur een e-mail naar gemma.huizinga@amsterdam.nl


Locatie wordt later bekend gemaakt


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Anders durven zijn

Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.

Lees verder

Roze filmdagen 2026

Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.

Lees verder

Marlow Moss

Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden