Bijeenkomst Zichtbaar jezelf kunnen zijn

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 2 februari 2023
Tijd: 19:00-21:00
Type: Debat
Website: https://www.facebook.com/cocamsterdam

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Zichtbaar jezelf kunnen zijn is nog niet altijd vanzelfsprekend bij LHBTIQ+ bewoners. Daarom gaan we graag in gesprek over de vraag of LHBTIQ+ bewoners zichzelf kunnen zijn in stadsdeel Noord. Voel je je prettig en veilig op straat en in je eigen leefomgeving? Welke ervaringen heb je? Wat is ervoor nodig zodat jij je prettig voelt?


Programma


19:00 Inloop met koffie + thee


19:15 Opening stadsdeelbestuurder Esther Lagendijk


19:20 Start gesprek


20:45 Terugkoppeling + afsluiting


21:00 Einde biieenkomst


Aanmelden: stuur een e-mail naar gemma.huizinga@amsterdam.nl


Locatie wordt later bekend gemaakt


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.

Lees verder

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden