Regenboogborrel Heemstede
Omschrijving:
Het nieuwe seizoen van de Regenboogborrel Heemstede is begonnen. In februari, maart, april, mei en juni komen de eerste borrels. In de zomer zijn er geen activiteiten. In september, oktober en november worden de laatste Regenboogborrels georganiseerd.
Omdat muziek, kunst, dans, verdieping en plezier geeft is het OPEN PODIUM een blijvend concept geworden in de Heemsteedse Regenboogborrels.
Iedereen die wil optreden op Open Podium is van harte welkom om 3 of 4 akoestische muzieknummers, of een act van ongeveer 20 minuten te doen. Informatie of aanmelding kan via de organisatie Regenboogborrel Heemstede.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Trans vrouwen uitgesloten
Ongefundeerd en onacceptabel: het IOC heeft besloten dat trans vrouwen vanaf 2028 niet meer mee mogen doen aan de vrouwencompetitie van de Olympische Spelen.
Lees verder
OPTILT
De voorstelling balanceert (letterlijk) op de grens tussen kwetsbaarheid en kracht en voert het publiek mee naar een wereld waarin stilstand niet bestaat en identiteit een voortdurende zoektocht naar evenwicht is.
Lees verder
Wild 'n Sweet Festival 2026
Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden