Omschrijving:
Zaterdag 25 maart gaan we lekker wandelen met Queer aan Zee! Rondje Kijkduin, maar je kunt ook gerust voor een deel meelopen. Kom je ook? We verzamelen om 12.00 uur bij café-restaurant De Haagsche Beek op Kijkduin. Het wordt een leuke dag!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Het was een bewogen jaar, met groot en klein nieuws, kunst, cultuur, boeken, interviews en persoonlijke verhalen. We blikken terug en wensen je een mooi, gezond en gelukkig 2026!
Vlamousse zit met de handen in het haar. En in de poepluiers. Een fantasierijke, grappige en muzikale queeste van twee jonge moeders over het grote opvoeden, te zien vanaf 8 januari.
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.