Let's go lesbians: een queer masterclass in popcultuur

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 1 augustus 2023
Tijd: 17:00-19:00
Type: Overige
Website: https://www.eventbrite.ie/e/pride-university-1-lets-go-lesbians-tickets-656560890297?aff=oddtdtcreator

Locatie:

Naam: The Social Hub
Straat: Wibautstraat 129
Postcode: 1091 GL
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Pride University (HvA, UvA, VU, Inholland en ROCvA) heeft weer een prachtig programma vol inspirerende colleges opgesteld in @thesocialhub tijdens de Pride dit jaar, met als knallende start ons eigen college:


LET'S GO LESBIANS!


Annefleur Schipper (@affietoday) en Vera Siemons (@verasiemons) van de podcast @lesbischeliga nemen je op 1 augustus om 17.00 in een uur tijd mee door de geschiedenis van queer popcultuur. Met hun scherpe anekdotes en droge humor schijnen ze licht op queer representatie in allerlei soorten media. Waarom zijn zo veel lesbische films kostuumdrama’s op het platteland in de 19e eeuw? En waarom gaan zo veel queer personages dood op het einde? Dat moet anders. Maar hoe?


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Anders durven zijn

Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.

Lees verder

Roze filmdagen 2026

Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.

Lees verder

Marlow Moss

Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden