Rainbow Support Group

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 21 november 2023
Tijd: 13:30-15:30
Type: Overige
Website: https://www.facebook.com/COCHaaglanden/

Locatie:

Naam: COC Haaglanden
Straat: Scheveningseveer 7
Postcode: 2514 HB
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op dinsdag 21 november van 13:30-15:30 is er weer een Rainbow Support Groep. Een groep voor iedereen die anderen wil spreken over alle thema’s uit het Rainbow kleurenpalet. Herkenning, steun, contact en respect staan hierbij centraal.

De bijeenkomsten vinden plaats op dinsdag in het gebouw van COC Haaglanden. Het is een open groep, maar we vinden het fijn als je je vooraf aanmeld. Heb je interesse? Neem dan contact op met Tika Stardust via tika@cochaaglanden.nl of 06 – 2198 5017


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer Market Store

Kunst, kleding, design, gifts en lifestyle-producten van queer en lokale ondernemers: 'We willen queer ondernemerschap verankeren in het dagelijkse straatbeeld.'

Lees verder

(Un)documented

IHLIA-expositie over de ervaringen van queer vluchtelingen in Nederland, gezien vanuit het politieke beleid, de asielprocedure en de organisaties, initiatieven en de gemeenschappen waarin zij steun vinden.

Lees verder

Horoscoop december 2025

Praat met je vriendin over wat je verwacht in jullie relatie en deel je ideeën over een toekomst samen, want misverstanden liggen op de loer. - Wat staat jou te wachten deze maand?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden