Rainbow Support Group
Omschrijving:
Op dinsdag 21 november van 13:30-15:30 is er weer een Rainbow Support Groep. Een groep voor iedereen die anderen wil spreken over alle thema’s uit het Rainbow kleurenpalet. Herkenning, steun, contact en respect staan hierbij centraal.
De bijeenkomsten vinden plaats op dinsdag in het gebouw van COC Haaglanden. Het is een open groep, maar we vinden het fijn als je je vooraf aanmeld. Heb je interesse? Neem dan contact op met Tika Stardust via tika@cochaaglanden.nl of 06 – 2198 5017
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
En dan die kus...
Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.
Lees verder
Sisterhood
Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden