Wandel mee met Queer aan Zee

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 21 april 2024
Tijd: 11.00 - 17.00
Type: Cafe & Party
Website: https://queeraanzee.wordpress.com/2024/03/17/save-the-date-wandel-mee-met-queer-aan-zee/

Locatie:

Naam: Den Haag - Wassenaar
Plaats: Den Haag - Wassenaar
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Zondag 21 april kun je mee met een wandeling van Queer aan Zee. De route gaat van Den Haag Centraal Station via het Haagse Bos en Clingendael naar de Meyendel. Daar nemen we de bus terug naar Den Haag CS.


Gedetailleerde informatie over waar we elkaar ontmoeten en enkele handige tips vind je op tijd voor de wandeling op de website en social media van Queer aan Zee. 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lawaai voor de liefde!

Demonstratie tegen Trump, Orbán en andere haatzaaiers: we hebben er genoeg van, daarom gaan we demonstreren, op 24 juni in Den Haag. Ben je erbij? Samen tegen de golf van haat!

Lees verder

Club Queersten

Dit is geen solo, dit is een collectief feest. Een totale take-over. Van drag tot burlesque en van paaldans tot de meest grensverleggende performances. We are here, we are queer, and we are not going anywhere.

Lees verder

Rainbow Index 2025

Nederland stijgt dit jaar één plaats op de Rainbow Index, in het Verenigd Koninkrijk, Hongarije, Georgië en andere Europese landen is sprake van een zeer zorgelijke beknotting van mensenrechten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden