Expositie ‘Utrechtenaren, een queer geschiedenis’
Omschrijving:
In de maand oktober is kun je naar de expo ‘Utrechtenaren, een queer geschiedenis’ in het stadhuis in het kader van het Utrecht Queer Culture Festival.
Hoe leefden mensen die niet pasten binnen de seks- en gendernormen van hun tijd? Duik in het leven van predikant Hubert Schouten, lesbisch icoon Sylvia Bodnár, trans vrouw Dirkje Kuik en vele anderen.
Stadhuis, Stadhuisbrug 1, Utrecht / 1-30 okt. ma. t/m vrij. 8.30–17.00 uur, do. tot 21.00 uur / gratis toegang.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
'This is Amsterdamned'
De remake van cultklassieker Amsterdamned gaat eind 2025 in première, dit inspireerde Loïs Lane tot het schrijven van een hommage aan de film die ze destijds zoveel heeft gebracht.
Lees verder
Lesbian Simulator
Kunst, technologie en interactieve storytelling komen samen in vernieuwende vormen in het IDFA DocLab: je word zelf onderdeel van het verhaal - door te bewegen, te kiezen of te reageren.
Lees verder
COC Songfestival 2025
Op zaterdag 15 november vindt in de schouwburg in Middelburg de finale van het COC Songfestival 2025 plaats. Negen deelnemers uit het hele land strijden om de winst van deze 29e editie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden