M.S The Rose op dreef

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 24 november 2024
Tijd: 19:30-22:30
Type: Muziek
Website: https://rozenkoor.nl/

Locatie:

Naam: Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam-Zuid
Straat: Gaaspstraat 8
Postcode: 1079 VE
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Een reis over de Middellandse Zee met het cruise-schip 'M.S. The Rose'. Elke gast heeft zijn of haar eigen reden om deze reis te maken.


Stap aan boord, ontmoet kleurrijke personages en beleef onverwachte avonturen!


Luister naar liederen uit diverse landen en laat je drijven op de golven.


Of je je bestemming bereikt? Dat is nog niet gezegd.


'M.S. The Rose op dreef' is de preview van de nieuwe muziektheatervoorstelling van het LHBTIQ+ Rozenkoor. Dit is een verkorte versie van de voorstelling 'M.S. The Rose op drift', die halverwege 2025 zal plaatsvinden op het schip 'Einde van de wereld'.


Onder leiding van dirigent Marlien Smetana, regisseur Freya Ligtenberg en met inbreng van onze leden wordt deze voorstelling gemaakt.


Muzikale ondersteuning door Sjoerd Brouwer (piano), Inge Klinge (bas), Lydia Blom (accordeon)


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Cocktail of Mocktail?

Onderzoek van COC Nederland, Rutgers en het Trimbos-instituut laat zien dat alcoholgebruik samenhangt met identiteitsvorming, omgaan met minderheidsstress en het vinden van verbinding met anderen.

Lees verder

Club Queersten op TV

'Een ode en viering van queer arts vanuit Koninklijk Theater Carré. En nu ik de bijna 100 performers terugzie, voelt het nog steeds surreëel - hoe extatisch alles samenkwam - en nu is het voor jullie!'

Lees verder

Art she crafted

De tentoonstelling laat zien hoe vrouwen - wereldwijd en door de eeuwen heen - kunst en cultuur vormgeven. De verhalen laten zien dat vrouwelijke creativiteit altijd een constante kracht is geweest.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden