Expositie Transmission

In het kader van Europride 2016 wordt Transmission nogmaals tentoongesteld.


Transmission is een fototentoonstelling met verhalen van en over transgenders. Aan de hand van voorwerpen die zij zelf hebben aangebracht, zoals een bontjas, een transpridevlag en een petticoat, worden persoonlijke verhalen over gender, erkenning, verlangen en trots verteld.


Algemene informatie:

Datum: van 2 juli tot 7 september 2016
Website: https://www.amsterdammuseum.nl/tentoonstellingen/transmission-reprise

Locatie:

Naam: Amsterdam Museum
Straat: Kalverstraat 92
Plaats: Amsterdam

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Trouwen op TV

'Het is heel waardevol om te merken dat ik, door mezelf te zijn, echt iets beteken voor de kijkers.' Cindy deed mee aan Married at First Sight. 'Herkend worden is nog steeds een gekke gewaarwording.'

Lees verder

Horoscoop juli 2026

Het is tijd om je te realiseren dat ook jij af en toe gedragen mag worden, je kwetsbaar op mag stellen. Ze is er voor jou zoals jij er voor haar bent, je hoeft je niet altijd groot te houden. - Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Vlinderhaven

Woongemeenschap voor queers uit alle generaties: appartementen, maisonnettes, gezinswoningen of woningen voor woongroepen, huur of koop, op Centrumeiland (IJburg) Amsterdam.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden