Pide Closing Party – Dam

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 5 augustus 2018
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/249526995625622/

Locatie:

Naam: Dam
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op zondag 5 augustus sluiten we de Pride af met het slotfeest op De Dam. Opnieuw kan je genieten van vele artiesten, optredens, dansers en nog veel meer. Vanaf 14:00 barst het feest los, wees erbij!


MAINSTAGE PRIDE, DAM, AMSTERDAM





★ Zondag 5 augustus 2018 ★



PRIDE MAINSTAGE SUNDAY



Open: 14.00-22.00 uur | Gratis entree



LINE UP: Eleni Foureira (Cyprus Eurovision), Melanie C, more to be announced. Host: Janey Jacké



Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Film & Pride Zuidoost

Roze Filmdagen en The House of Bodega presenteren een avond vol trots, expressie en verhalen over queer personen in het hart van de Bijlmer, tijdens een mini-festival op donderdag 17 juli.

Lees verder

Alles gegeven

Het verhaal van de liefdesrelatie en gedeelde idealen van twee pionierende vrouwen, een verrassend actueel en inspirerend geheel over kunst, liefde en zingeving; de expositie is vanaf nu te zien in Den Haag.

Lees verder

Pride in mijn dorp

Iris durfde haar voetbalteam nog niet te vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar komt nu verandering in. Ze organiseert een Pride op haar voetbalvereniging in Raamsdonk, kijk mee in deze zevendelige serie!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden