What You See Festival

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 23 november 2018
Type: Groot Event
Website: http://whatyouseefestival.nl/

Locatie:

Naam: Theater Kikker (o.a.)
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Een spiksplinternieuw kunstenfestival over gender en identiteit in het hart van Utrecht. 


De schoonheid en rijkdom van diversiteit wordt uitbundig gevierd tijdens het gloednieuwe en internationale What You See Festival in Utrecht. Normen rondom gender en identiteit worden bevraagd in een uitdagend programma waar de urgentie én het plezier vanaf spat.


What You See biedt geen pasklare antwoorden, maar ondermijnt aannames en clichés rond vrouwelijk- en mannelijkheid. Een festival vol verwarring en verwondering, bijzondere ontmoetingen en intense kunstervaringen.


23 t/m 25 november 2018 in Theater Kikker, Het Huis, 't Hoogt.


Check de Facebook-pagina of website voor het complete programma.




 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden