Spelletjesclub De Roze Draak

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 31 mei 2019
Tijd: 20:00 - 23:00
Type: Overige
Website: www.hetrozehuis.be

Locatie:

Naam: Het Roze Huis
Straat: Draakplaats 1 - 2
Postcode: 2018
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Omschrijving:

Elke laatste vrijdag van de maand organiseert Het Roze Huis de spelletjesclub. De club draagt de vrolijke naam De Roze Draak en is een oude getrouwe in Het Roze Huis.
Onder de gedreven leiding van Marleen en Illy wordt er elke keer heel wat afgespeeld. Er zijn heel veel spelletjes aanwezig maar je kan zelf ook je eigen spelletjes meebrengen.
De sfeer is hier top, er wordt veel gelachen en vriendschappen ontstaan hier zeker.
Wil jij ook mee doen? Kom dan ook naar de grote zaal op de eerste verdieping van Draakplaats 1.
Iedereen welkom! Dit is een gratis evenement, geen tickets/geen inschrijvingen.

Deze zaal is enkel met de trap te bereiken. Als je vragen hebt over de toegankelijkheid, kan je mailen naar info@hetrozehuis.be

Met steun van Stad Antwerpen en Centrum voor Gelijke kansen Vlaanderen

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden