Alkmaar Pride Grachtenparade
Omschrijving:
''Celebrate'' het thema dit jaar van de Alkmaar Pride.
Al 10 jaar organiseert het Alkmaar Pride en COC NHN in samenwerking met Café 't Hartje de wel bekende grachtenparade door de prachtige Alkmaarse grachten dat eindigt met een groot feest op het Waagplein.
Dit jaar wordt er weer groots uitgepakt met live optredens van oa Roy Donders, Samantha Steenwijk, Jos Zwart en Lady L.A. Bella & dancers en Tom Haver.
Een evenement dat in de eerste plaats is ontstaan om de acceptatie van transgenders, lesbisch-, homo- en biseksuele bewoners uit Alkmaarder en omstreken te vergroten maar tegenwoordig ook zeker om er met zijn alle een groot liefde vol feest van te maken; let's celebrate!
meer informatie over en rond dit evenement is te vinden op www.alkmaarpride.nl en www.waagplein.nl
14.00 Opening door Tom Haver en aanvang inloop/muziek dj Jordy
14.10 DJ Jordy
15.00 Korte promo Tom Haver
15.30 Stef Horn
16.00 DJ Jordy
16.30 Prijsuitreiking door Astrid Oosenbrug
17.00 DJ Jordy
17.30 Samantha Steenwijk
18.00 DJ Jordy
18.30 Tom Haver
19.00 DJ Jordy
19.30 Roy Donders
20.00 DJ Jordy
21.00 Optreden Lady L.A. Bella
21.15 Jos Swart
22.00 Einde feest Waagplein
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden