Pride Festival 2019 Rotterdam
Omschrijving:
Join the party! Let’s celebrate Partyness, Artiness, Craziness, Rainbowness and Loveness!
We starten met een uitbundig ontvangst van alle deelnemers van de Pride Walk in het grootste Pop Up Park ter wereld. Het Schouwburgplein is tijdens het Pride Festival met een Flying Grass Carpet getransformeerd tot een grote ligweide met verschillende foodtrucks waar je kunt genieten van lekkere drankjes en een divers aanbod van food.
Laten we met elkaar Rotterdam Pride maken.
Toegang tot het Pride Festival is gratis. Meer informatie over het programma volgt snel.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Terugblik 2025
Het was een bewogen jaar, met groot en klein nieuws, kunst, cultuur, boeken, interviews en persoonlijke verhalen. We blikken terug en wensen je een mooi, gezond en gelukkig 2026!
Lees verder
Het goede voorbeeld
Vlamousse zit met de handen in het haar. En in de poepluiers. Een fantasierijke, grappige en muzikale queeste van twee jonge moeders over het grote opvoeden, te zien vanaf 8 januari.
Lees verder
Wat een jaar
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden