Holebibib - Leesclub - Dirk Van Boxem - Morgenster
Omschrijving:
Ook in september organiseert de Holebibib de Leesclub. Dit keer lezen we Morgenster van Dirk Van Boxem.
Antwerpen, Zurenborg, 1904. Anna overhaalt haar Duitse minnaar Heinz om een huis te bouwen in de Cogels-Osylei. Architect Jos Bascourt krijgt de opdracht. De twee mannen werken samen aan het art-nouveauhuis, dat al snel de naam Morgenster krijgt. Tussen de zwierige krullen en ornamenten die stilaan vorm krijgen, meanderen ook de levens van de drie: Jos, die steeds meer voor Anna begint te voelen, Heinz, die blijft pendelen tussen Antwerpen en zijn thuisstad Hamburg, en Anna, die als vrouw haar weg zoekt in een wereld die nog steeds wordt gedomineerd door mannen.
Lees je mee?
Dit is een gratis event, geen inschrijvingen/tickets.
Dit event wordt gesteund door Stad Antwerpen en Centrum Gelijke Kansen.
De locatie is toegankelijk voor mensen met een rolstoel. Indien u vragen heeft over de toegankelijkheid, kan u altijd mailen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Anders durven zijn
Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.
Lees verder
Roze filmdagen 2026
Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.
Lees verder
Marlow Moss
Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden