Holebibib - Leesclub - Dirk Van Boxem - Morgenster
Omschrijving:
Ook in september organiseert de Holebibib de Leesclub. Dit keer lezen we Morgenster van Dirk Van Boxem.
Antwerpen, Zurenborg, 1904. Anna overhaalt haar Duitse minnaar Heinz om een huis te bouwen in de Cogels-Osylei. Architect Jos Bascourt krijgt de opdracht. De twee mannen werken samen aan het art-nouveauhuis, dat al snel de naam Morgenster krijgt. Tussen de zwierige krullen en ornamenten die stilaan vorm krijgen, meanderen ook de levens van de drie: Jos, die steeds meer voor Anna begint te voelen, Heinz, die blijft pendelen tussen Antwerpen en zijn thuisstad Hamburg, en Anna, die als vrouw haar weg zoekt in een wereld die nog steeds wordt gedomineerd door mannen.
Lees je mee?
Dit is een gratis event, geen inschrijvingen/tickets.
Dit event wordt gesteund door Stad Antwerpen en Centrum Gelijke Kansen.
De locatie is toegankelijk voor mensen met een rolstoel. Indien u vragen heeft over de toegankelijkheid, kan u altijd mailen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Paarse Vrijdag 2025
Bondgenootschap en solidariteit: duizenden scholen besteden, dit jaar voor de 15e keer, aandacht aan lhbti+ inclusie, diversiteit en jezelf zijn met focus op seksuele, gender- en seksediversiteit.
Lees verder
Zet het op papier
Ouderschap en ouderlijk gezag, uitdagingen bij polyamorie, een erfenis, testament of scheiding… Goede afspraken zijn belangrijk. We gingen in gesprek met notaris Liesbeth Verhagen.
Lees verder
The Beast in Me
Schrijfster Aggie Wiggs (Claire Danes) raakt verstrikt in een web van demonen, op zoek naar de waarheid, in een kat en muis spel met dodelijke gevolgen. Want wie is het monster?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden