Filosoferen over lesbische identiteit

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 september 2019
Tijd: 19:30
Type: Overige
Website: www.poink.info

Locatie:

Naam: Roze Bunker Arnhem
Straat: Sint Catharinaplaats 10
Postcode: 6811 BS Arnhem
Plaats: Arnhem
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Filosoferen over de Lesbische Identiteit anno 2019.

Op 11 september gaat Poink weer filosoferen. Dit keer gaan we in dialoog over onze/de lesbische identiteit. We raken in de workshop verschillende onderwerpen aan die met het lesbisch/biseksueel zijn te maken hebben. Het kan gaan om kwesties die we in ons eigen leven ervaren en/of zien om ons heen.

Hoe beleef jij jouw lesbisch zijn, anno 2019? Hoeveel identiteit ontleen je eraan? Hoe belangrijk is het voor je identiteit? We gaan erover met elkaar in gesprek. Elkaars meningen, zienswijzen en ervaringen.

Geïnteresseerd? Schrijf je uiterlijk 3 september in door middel van een email aan poinkfilosofeert@gmail.com

We vinden het leuk als nieuwe vrouwen aanhaken en zullen je graag verwelkomen.

19.30 inloop,. 19.45 start workshop

Kosten: 10 euro incl Poink-euro

INTERESSE?
Geef je dan op via poinkfilosofeert@gmail.com. Dat kan tot uiterlijk 3 september. Er kunnen maximaal 17 dames deelnemen. Deze workshop wordt georganiseerd door Sonja.

Poink filosofieworkshop voor vrouwen die van vrouwen houden
Datum: 11 september 2019
Tijdstip: inloop vanaf 19.30,
workshop 19.45 - 21.45, aansluitend borrel.
Locatie: COC Arnhem De Roze Bunker
Kosten: 10 euro (waarvan 1 Poink Euro)
Opgeven: poinkfilosofeert@gmail.com tot uiterlijk 3 september
Docent: Mieke Hendrikse

Poink = activiteiten voor en door lesbische (LBT+) vrouwen
www.poink.info


Ook op facebook: https://www.facebook.com/events/725731527860740/

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Drømmer

Johanne is hevig verliefd op haar lerares Frans en legt haar gevoelens vast in een dagboek. Haar moeder en oma lezen wat ze heeft geschreven en zijn zowel geschokt als onder de indruk.

Lees verder

Horoscoop november 2025

Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Sekspositief

Het derde album is er! Het eerste exemplaar werd op 31 oktober in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner).

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden