DAMN, HONEY - het feest
Omschrijving:
Het is dit jaar precies één jaar geleden dat het feministische pamflet 'Damn, Honey. Een positief pleidooi om te doen waar je zelf zin in hebt' is verschenen, dat 'DAMN, HONEY de podcast' de ether in werd geslingerd én dan komt er ook nog eens een NIEUW boek aan van de Damn, Honeys: 'Heb je nou al een vriend?'. Tijd voor een feestje!
Op 30 oktober opent Sociëteit Sexyland de deuren voor een feministisch feest met diverse podiumgasten (tba). Natuurlijk is er tijd om Marie Lotte en Nydia persoonlijk te ontmoeten, ze te feliciteren met hun nieuwste boek én om dit te kopen en te laten signeren.
Kortom; een feestje waar jij als feminist, DAMN, HONEY-fan, vrouw, mens, liefhebber van een mooie avond bij moet zijn.
Bezoek DAMN HONEY's Instagrampagina voor meer updates: https://www.instagram.com/damnhoneyhetboek/?hl=nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Dominante vrouw
'Ik laat over me heen lopen. Zelfs in het openbaar, met anderen, spreekt mijn vrouw voor mij. Het komt vernederend over, liefdeloos. Na al die jaren lijkt het me bijna onmogelijk het tij te keren. Wat zou jij doen?'
Lees verder
OGENE on tour
Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.
Lees verder
Petra, liefde en Lesbos
Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden