Gratis film op zaterdag: Kill your darlings
Omschrijving:
Ook in maart nodigen we jullie uit om een gratis film op zaterdag te komen kijken. Dit keer vertonen we Kill your darlings.
KILL YOUR DARLINGS is het waargebeurde verhaal van de moord die enkele legendarische auteurs samenbracht. Allen Ginsberg, Jack Kerouac en William Burroughs ontmoeten elkaar in 1944 in New York, waar ze aan de wieg staan van de Beat Revolution. Een cocktail van vriendschap, verraad en moord leidt tot de geboorte van een rebelse generatie.
Opgelet: De gratis film gaat door in zaal Yasmine (DP 2) en niet meer op zolder (DP 1).
Dit is een gratis event, geen inschrijvingen/tickets.
Dit event wordt gesteund door Stad Antwerpen en Centrum Gelijke Kansen Vlaanderen.
Deze locatie is toegankelijk voor mensen met een rolstoel. Indien je vragen hebt over de toegankelijkheid, kan je ons altijd mailen via info@hetrozehuis.be
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Hot Milk
Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!
Lees verder
Regenboogboek 2025
Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden