Wandeling + Pannenkoeken bij de Duivelsberg (Nijmegen)
Omschrijving:
Maak met Poink een mooie wandeling van 5,6 kilometer over de Duivelsberg.
We verzamelen om 15.00 uur op de parkeerplaats langs de Oude Kleefsebaan in Berg en Dal. Vlak bij het Pannenkoekenrestaurant de Duivelsberg. Vanaf hier vertrekken we om 15:30 uur.
Bij veel aanmeldingen splitsen we de groep, zodat iedereen nog steeds 1,5 m. afstand van elkaar en de overige bezoekers kan houden.
Voor de liefhebbers sluiten af we af met een pannenkoek. Bij mooi weer eten we deze op in het bos en bij slecht weer binnen op locatie. Reserveren is verplicht, dus als je mee wilt meld je dan tijdig aan via: wandelenpoink@gmail.com
Kosten: 1 Poinkeuro
Kijk ook eens op onze Facebookpagina.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Club Queersten op TV
'Een ode en viering van queer arts vanuit Koninklijk Theater Carré. En nu ik de bijna 100 performers terugzie, voelt het nog steeds surreëel - hoe extatisch alles samenkwam - en nu is het voor jullie!'
Lees verder
Art she crafted
De tentoonstelling laat zien hoe vrouwen - wereldwijd en door de eeuwen heen - kunst en cultuur vormgeven. De verhalen laten zien dat vrouwelijke creativiteit altijd een constante kracht is geweest.
Lees verder
De reünie
Ellie Lust ontmoet haar collega's van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond; De reünie is terug, Ellie zie je op 21 januari.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden