Wandeling + Pannenkoeken bij de Duivelsberg (Nijmegen)
Omschrijving:
Maak met Poink een mooie wandeling van 5,6 kilometer over de Duivelsberg.
We verzamelen om 15.00 uur op de parkeerplaats langs de Oude Kleefsebaan in Berg en Dal. Vlak bij het Pannenkoekenrestaurant de Duivelsberg. Vanaf hier vertrekken we om 15:30 uur.
Bij veel aanmeldingen splitsen we de groep, zodat iedereen nog steeds 1,5 m. afstand van elkaar en de overige bezoekers kan houden.
Voor de liefhebbers sluiten af we af met een pannenkoek. Bij mooi weer eten we deze op in het bos en bij slecht weer binnen op locatie. Reserveren is verplicht, dus als je mee wilt meld je dan tijdig aan via: wandelenpoink@gmail.com
Kosten: 1 Poinkeuro
Kijk ook eens op onze Facebookpagina.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Kracht en kwetsbaarheid
A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.
Lees verder
Relaties buiten de norm
Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.
Lees verder
Respect voor de man
Ik nam mannen minder serieus. Ik had, op een of andere manier, minder waardering voor ze. Dat is niet eerlijk en niet terecht: ons mannetje heeft mijn blik op de wereld doen veranderen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden