Wandeling + Pannenkoeken bij de Duivelsberg (Nijmegen)
Omschrijving:
Maak met Poink een mooie wandeling van 5,6 kilometer over de Duivelsberg.
We verzamelen om 15.00 uur op de parkeerplaats langs de Oude Kleefsebaan in Berg en Dal. Vlak bij het Pannenkoekenrestaurant de Duivelsberg. Vanaf hier vertrekken we om 15:30 uur.
Bij veel aanmeldingen splitsen we de groep, zodat iedereen nog steeds 1,5 m. afstand van elkaar en de overige bezoekers kan houden.
Voor de liefhebbers sluiten af we af met een pannenkoek. Bij mooi weer eten we deze op in het bos en bij slecht weer binnen op locatie. Reserveren is verplicht, dus als je mee wilt meld je dan tijdig aan via: wandelenpoink@gmail.com
Kosten: 1 Poinkeuro
Kijk ook eens op onze Facebookpagina.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Anders durven zijn
Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.
Lees verder
Roze filmdagen 2026
Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.
Lees verder
Marlow Moss
Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden