Bi+ Borrel Online
Omschrijving:
Tijd voor een zomerse bi+ online borrel!
Eens per maand organiseert Bi+ Nederland een online borrel voor bi+ mensen. In juli borrelen we op woensdagavond de achtste.
Ga lekker zitten, schenk jezelf iets te drinken in en maak nieuwe vrienden!
TIP: neem een bi+ vriend, vriendin of kennis mee naar deze borrel!
In het kort:
Datum - woensdag 8 juli
Tijd - 19.30 uur tot 21.00 uur
Locatie - online via Zoom. De directe link wordt hier een half uur voor aanvang vrijgegeven
Kosten - gratis
Taal - Nederlands
Aanmelden - niet nodig. Zorg wel dat je er om 19.30 bent!
Hoe ziet een online borrel er uit?
- Zet je zoom aan tussen 19.20 en 19.30 uur. We beginnen om 19:30.
- We maken kennis met elkaar.
- We splitsen op in groepen zodat je met een paar mensen in gesprek kan. Zo'n gesprek duurt 15 minuten.
- Na 15 minuten maken we nieuwe groepen, zodat je nieuwe mensen kan leren kennen.
- Je kunt de borrel verlaten wanneer je wilt natuurlijk.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
HubClub'26
Inclusieve danskunst van Introdans op tournee: 'Iedereen mag zijn zoals die is.' Bekende choreografen bewerken bestaand werk voor een inclusieve cast, de première is op 6 februari 2026.
Lees verder
Sober is Sexy
Een nieuw geluid in een scene waar alcohol vanzelfsprekend is: Queer Beer lanceert Queer Beer 0.0 en gaat samenwerking aan met Queer & Sober om nuchterheid zichtbaar te maken in de queer community.
Lees verder
Horoscoop januari 2026
Deel je diepste verlangens met haar (als je durft) en denk buiten de gebaande paden, maar blijf wel realistisch. Venus in waterman brengt je dichter bij een bijzondere vrouw. - Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden