Wandeling Drunense Duinen + eten
Omschrijving:
We verzamelen om 15.00 uur bij het startpunt op de parkeerplaats van eetcafé De Roestelberg op de Roestelbergseweg 2, 5171 RL in Kaatsheuvel. Vanaf hier vertrekken we om 15:30 uur en volgen de gele pijltjes die ons via een mooie route van 5,6 km leiden. We sluiten af in het eetcafé. Reserveren is verplicht, dus stuur mij een mailtje via: klaartjebloks@gmail.com als je zin hebt om mee te gaan. Bij veel aanmeldingen splitsen we de groep, zodat iedereen nog steeds 1,5 m. afstand van elkaar en de overige bezoekers kan houden.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
QFFU 2025
Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden