TransTalks
Omschrijving:
Vanuit de Chocoladefabriek wordt de talkshow TransTalks uitgezonden. Lisa van Ginneken, het eerste transgender Tweede Kamerlid (D66) en oud-voorzitter van Transvisie, Ryan Ramharak, beleidsmedewerker OCW, non-binair en queer. Gaan onder leiding van Iris van der Graaf, transgender, bestuurslid Rotterdam Pride, Transcafé COC Rotterdam met elkaar in gesprek over genderdiversiteit en de functie van rolmodellen bij acceptatie.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Gondola
Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!
Lees verder
'Alsof je geen grenzen hebt'
Bi+ vrouwen maken disproportioneel vaak seksueel grensoverschrijdend gedrag mee en hebben te maken met hyperseksualisering en miskenning van hun seksuele oriëntatie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden