TransTalks
Omschrijving:
Vanuit de Chocoladefabriek wordt de talkshow TransTalks uitgezonden. Lisa van Ginneken, het eerste transgender Tweede Kamerlid (D66) en oud-voorzitter van Transvisie, Ryan Ramharak, beleidsmedewerker OCW, non-binair en queer. Gaan onder leiding van Iris van der Graaf, transgender, bestuurslid Rotterdam Pride, Transcafé COC Rotterdam met elkaar in gesprek over genderdiversiteit en de functie van rolmodellen bij acceptatie.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
QFFU 2025
Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.
Lees verder
Julian
Het filmdebuut van Cato Kusters, gebaseerd op het gelijknamige boek van Fleur Pierets, gaat in wereldpremière tijdens het Internationaal Filmfestival van Toronto en is vanaf november in de bioscoop te zien.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden