Borrel/frisje

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 30 oktober 2021
Tijd: 16.00
Type: Overige

Locatie:

Naam: Café Saarein
Straat: Elandstraat 119-hs
Postcode: 1016RX
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Hallo,


Ik ga met meedere single vrouwen (40+) borrelen op 30 oktober om 16.00 uur in café Saarein in Amsterdam. Als je ook zin hebt, sluit vooral aan, en neem gerust vrouwen mee. Hoe meer vrouwen hoe gezelliger. Elkaar ongedwongen leren kennen, bijna laagdrempeliger kun je het niet hebben.


Een vaccinatie bewijs of recent testbewijs is wel nodig. Bekijk ff van te voren de corona regels. Hopelijk tot dan.


Groetjes Yvette


<!--/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_210919_075729_113.sdocx-->

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

25 jaar getrouwd

Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?

Lees verder

Thesis on a Domestication

Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.

Lees verder

Vers leesvoer

'Ik wil dit verteld hebben om de mensen te laten weten dat je er nooit alleen voor staat.' – voorbeeld en rolmodel Sherida Spitse speelt open kaart in biografie; ze vertelt over hoogte- en dieptepunten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden