Internationaal Film Festival Gorinchem: Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Daarom vertoont IFFG zondag 10 oktober de hele dag films over liefde, vriendschap en vertrouwen. 


Om 12.00 uur wordt de film Tu me Manques vertoond.


Het verhaal: Als de conservatieve Jorge dieper in het leven van zijn overleden zoon Gabriel duikt, komen er onverwachte vondsten bovendrijven. Via een Skype call met Sebastian, een vriend van Gabriel, ontdekt Jorge dat Sebastian en Gabriel een relatie hadden. Hoe goed kende Jorge zijn zoon eigenlijk? 


Jorge reist naar New York in de hoop om het leven zijn overleden zoon beter te begrijpen. Hier wordt Jorge door Sebastian betrokken in een toneelstuk over het verwerken van pijn, verdriet en verlies.


14:30 uur draait de film Deux


De gepensioneerde Madeleine en Nina zijn al tientallen jaren verliefd op elkaar, maar niemand die dat weet. Voor hun naasten, waaronder Madeleines bemoeizuchtige dochter, zijn ze simpelweg buurvrouwen die dezelfde gang delen. In werkelijkheid biedt deze gang een portaal tussen twee compleet verschillende werelden: die van een zorgzame moeder en oma die haar kinderen maar niet durft te vertellen dat ze een geheim liefdesleven heeft, en die van een vrijzinnige onafhankelijke vrouw die ernaar smacht haar leven met haar geliefde door te brengen, in het openbaar. 


Madeleine en Nina leiden een liefdevol leven samen en genieten van de dingen van alledag. Hun deuren staan altijd open en ze bewegen zich vrijelijk tussen de appartementen. Tot hun portaal door een onverwachte gebeurtenis plotseling gesloten wordt, en ze elkaar niet meer kunnen bereiken.


 


Algemene informatie:

Datum: 10 oktober 2021
Tijd: 11:30
Website: https://www.iffg.nl/

Locatie:

Naam: De Nieuwe Doelen
Straat: Haarstraat 64
Postcode: 4201 JD
Plaats: De Nieuwe Doelen
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Lesbival

'Een kampeerweekend georganiseerd voor en door queers! We geven workshops aan elkaar, feesten we precies zoals we zijn en eten we samen (en soms ook elkaar, maar niet zoals in Yellowjackets).'

Lees verder

Camp Miasma

Teenage Sex and Death at Camp Miasma: queer horror, verlangen en de erfenis van de slasherfilm waarin twee vrouwen in een bloederige wereld van verlangen, angst en waanzin belanden.

Lees verder

Pornhub Sapphic

Nieuw platform: de bekende pornowebsite brengt lesbische en non-binaire content samen in een aparte omgeving die speciaal ontworpen is voor een vrouwelijk publiek.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden