Drag workshop at Trans Art School
Omschrijving:
Historisch gezien zijn de transgemeenschap en dragcultuur sterk met elkaar verbonden. Aan de hand van drag kunnen (trans) personen plezier hebben en experimenteren met hun genderexpressie of zelfs een drag persona creëren. Lijkt dit jou wat? Doe dan mee aan onze dragworkshop! Ervaren docenten Tim en Luca begeleiden jou en andere transgender, waaronder non-binaire, personen, zodat je samen kunt leren hoe je make-up aanbrengt om drag op jouw manier uit te voeren. Meld je nu aan via de link in onze bio of story! Hieronder volgt meer informatie over de workshop.
Wat: Drag make-up
Door wie: Tim en Luca
Wanneer: 27-11-2021
Hoe laat: 14.00 - 17.00
Waar: De Meevaart, Balistraat 48A, Amsterdam
Leeftijd: Vanaf 15 jaar
Voor wie: Transgender, waaronder non-binaire, jongeren en nieuwkomers
Entree: Gratis
Voor meer informatie kan je mailen naar tas@transamsterdam.nl Aanmelden kan alleen via de vooraf genoemde website link.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
OPTILT
De voorstelling balanceert (letterlijk) op de grens tussen kwetsbaarheid en kracht en voert het publiek mee naar een wereld waarin stilstand niet bestaat en identiteit een voortdurende zoektocht naar evenwicht is.
Lees verder
Wild 'n Sweet Festival 2026
Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.
Lees verder
Bridgerton S5
Queer love, queer joy en zoveel verlangen in nieuw hoofdstuk van liefde en hoop: 'een heel seizoen van Bridgerton wijden aan een sapphische relatie voelt enorm.' De opnames zijn van start!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden