Roze Zaterdag X Pride Rotterdam
Omschrijving:
Roze Zaterdag X Rotterdam Pride
Dit jaar wordt het een bijzondere editie van Rotterdam Pride; de oudste gay pride van Nederland, Roze Zaterdag, keert na 21 jaar weer terug naar Rotterdam! Dit wordt een eendaags festival met een uitgebreide invulling om de LHBTQIA+ community uit Rotterdam en heel Nederland met elkaar te verbinden.
De focus van deze dag ligt op het vieren van waar we zijn gekomen als community terwijl we ook stilstaan bij de stappen die er nog gezet moeten worden om Rotterdam een safe space te maken voor iedereen. Dit doen we op Roze Zaterdag door onder andere een Pride March, een inhoudelijk programma en kun je de hele dag en avond genieten van diverse muziekacts zoals Duncan Laurence, LIONSTORM en Jaïr & Glen Faria. Het totale programma met alle acts en artiesten wordt snel bekend gemaakt.
En heb je nog zin om te shoppen of wat lekkers te eten? Dan kun je terecht in Container Village waar meerdere shops, informatiestands en horeca hun eigen ruimte hebben!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
B&B Vol Liefde
Nisha Tara is één van de (mogelijke) kandidaten van een nieuw seizoen van 'B&B Vol Liefde' op RTL4! Ben jij de vrouw die haar droom compleet maakt? Lees meer en meld je aan!
Lees verder
Zal ik haar tegenhouden?
Mijn activistische vriendin plant bezoeken aan lhbtqi-groepen in landen waar gay zijn écht een issue is - in de zin van gevaarlijk. Ik zie totaal niet zitten dat ze met die missies meegaat, hoe nobel ook.
Lees verder
De Lesbische Liga is terug!
Annefleur en Vera praten ons vanaf zaterdag weer wekelijks bij op het gebied van queer popcultuur en media; het clubhuis staat ook in dit nieuwe seizoen weer op barsten van de queer joy.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden