Roze (wens)ouderborrel Meer dan Gewenst

Borrel voor roze (wens)ouders in Den Bosch


Heb je een kinderwens? Kom dan op zondagmiddag 4 september naar Den Bosch voor de roze (wens)ouderborrel van Stichting Meer dan Gewenst. Hier kun je andere wensouders ontmoeten, maar ook ervaringen uitwisselen met roze ouders die het wensoudertraject al hebben doorlopen.


Aan het begin van de borrel vertellen ouders kort hun eigen ervaringsverhaal. Daarna kunnen wensouders en ouders met elkaar in gesprek gaan over vragen als: Hoe ervaren de ouders en de kinderen hun gezinsvorm?  Hoe vertel je je kinderen waar ze vandaan zijn gekomen? Wat vertel je je omgeving? Waar loop je tegenaan? Heb je tips voor anderen? En uiteraard is het ook gewoon heel leuk om andere roze ouders en wensouders te ontmoeten!


Stichting Meer dan Gewenst


Stichting Meer dan Gewenst zet zich in voor LHBT ouders en wensouders. Zij organiseert o.a. informatie-bijeenkomsten voor wensouders, maar ook speelmiddagen voor kinderen met roze ouder(s). De stichting biedt op haar website naast veel informatie en links ook de mogelijkheid voor wensouders of ouders om oproepen te plaatsen, bijvoorbeeld als je op zoek bent naar een mogelijke co-ouder of donor. Meer informatie op www.meerdangewenst.nl.


Bij de borrel is niet alleen Meer dan Gewenst aanwezig, maar zijn er ook bestuursleden van COC Noordoost-Brabant en Zwanger voor een Ander.


Praktische informatie


De locatie in Den Bosch is geopend vanaf 13:30 met inloop tot 14:00 uur. Een hapje en drankje wordt door het COC verzorgd. Om 17.00 uur is de bijeenkomst afgelopen.
De precieze locatie staat op het ticket vermeld die je via www.meerdangewenst.nl kunt bestellen.


Deelname kost 7,50 euro (plus 1,50 euro reserveringskosten per boeking). Met dit bedrag steun je de stichtingen Meer dan Gewenst, Zwanger voor een Ander en het COC.  


 


Algemene informatie:

Datum: 4 september 2022
Tijd: 14:00 uur
Website: https://www.meerdangewenst.nl/activiteit/mtpp-4sep2022-db/

Locatie:

Dit is een online event

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

IDFA: Punkie Johnson

'Don't compromise yourself for fucking nobody.' Punkie probeert om te gaan met de verwachtingen van anderen en van zichzelf. Hoeveel ben je bereid aan te passen om ergens bij te horen?

Lees verder

Zwangerschapsdementie

Het is de harde werkelijkheid. Hopelijk schrik ik je hier niet mee af, mocht je een kinderwens hebben, want het wordt echt weer langzaamaan beter. Of had ik dat al geschreven?

Lees verder

Horoscoop

November 2026: Een oude vlam of een date van vorig jaar kan opduiken. Kijk goed of ze iets nieuws te melden heeft, een herhaling van eerder levert net zoveel op als toen. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden