Femmazing ADE

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 21 oktober 2022
Tijd: 23:00-04:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/1245776079511479

Locatie:

Naam: Supperclub Cruise
Straat: Danzigerkade 73
Postcode: Danzigerkade 73
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Ticketsale start donderdag 8 september om 19:00 uur.


Op vrijdag 21 oktober van 23:00 uur tot 04:00 uur tijdens het grootste dance event ter wereld ADE, organiseert Femmazing een Women only Party in een van de vetste clubs van Amsterdam; de Supperclub cruise.


We gaan weer varen!!!


ADE, het grootste dancefeest ter wereld met meer dan 350 evenementen, 2200 DJ’s en 115 clubs en venues is het Amsterdam Dance Event zonder twijfel het grootste elektronische dancefestival ter wereld. Femmazing ADE is echter van al deze evenementen het enigste feest wat toegankelijk is voor alleen vrouwen!


Wil jij samen met honderden andere vrouwen dansen in verschillende area's, op heerlijke beats van verschillende vrouwelijke DJ’s, terwijl heel Amsterdam omgetoverd is tot een waar dans paradijs? Koop dan snel je tickets.


Line-up Area 1 (Urban/Latin house)


23:00 - 00:00 TBA


00:00 - 01:30 Robin Roxette


01:30 - 03:00 Kimberlee Ramirez


03:00 - 04:00 Amari


Area 2 lounge


23:00 - 04:00


Booty Massage


Lounge


Glitters and Goodies


Vocal/host:


Tally and Pearl Ramos


Informatie


Waar:


Supperclub Cruise - Danzigerkade 73 - Amsterdam


Let op wij gaan varen van 23:45 tot en met 03:30 uur.


Je dient dus voor 23:45 binnen te zijn en kan de boot pas weer na 03:30 uur verlaten.


Wanneer en hoe laat:


Vrijdag 21 oktober 23:00 tot 04:00


€ 22,50 excl. ticketfee


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder

Regenboogboek 2025

Het Regenboogboek van het Jaar wordt georganiseerd in het kader van Pride Amsterdam. De jury zal zich de komende tijd buigen over de drie boeken die de meeste stemmen kregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden