Bi-café Nijmegen

Op vrijdag 7 oktober is er weer een Bi-café in Nijmegen. Het Bi-café Nijmegen is The place to B voor iedereen die zich aangetrokken voelt tot meer dan 1 gender.


Gezellig kletsen op een plek waar je jezelf kunt zijn zonder dingen uit te hoeven leggen, vragen stellen, ervaringen uitwisselen met gelijkgestemden, nieuwe mensen leren kennen enz.


Voor nieuwe mensen zijn er altijd 1 of 2 gastmensen aanwezig. Zij zijn te herkennen aan hun zwarte T-shirt met bi-café logo.


Aan het begin van de avond zitten we voorin het café bij het raam, later op de avond verschuiven we meer naar achteren. Kun je ons niet vinden, vraag het even aan de bar.


 


Algemene informatie:

Datum: 7 oktober 2022
Tijd: 20.00 - 23.00
Website: https://www.facebook.com/events/828603961470307

Locatie:

Naam: Café Marcus-Antonius
Straat: Sint Anthoniusplaats 15
Postcode: 6511 TR
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Erupcja

Oude gevoelens laaien op tussen Charli XCX en Lena Góra: hun aantrekkingskracht is onmiddellijk voelbaar, maar hun verbondenheid gaat verder dan fysieke chemie.

Lees verder

Tegendraads uit Hollywood

Experimenteel filmmaker Barbara Hammer (1939–2019) maakte precies de films die Hollywood niet maakte. Een selectie is nu te zien in het Het Documentaire Paviljoen in het Amsterdamse Vondelpark.

Lees verder

Haagse Queer Awards 2026

De stad toont waardering 'aan personen en organisaties die hun best doen voor gelijkwaardigheid en het doorbreken en bespreekbaar maken van maatschappelijke normen rondom gender, sekse en seksualiteit.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden