Janey Eindejaarsfeest Het Sieraad

For girls who love girls who love girls.


Om het jaar mooi en groots af te sluiten heb ik gekozen voor de pracht locatie: Het Sieraad in Amsterdam, met meerdere zalen zal het voelen als een mini festival, de grote Urban, hitjes zaal, een wat kleinere House zaal en een area waar je rustig kunt chillen, kletsen en een foodcorner! Met deze locatie en +- 1400 bezoekers zullen wij het eindejaarsfeest afsluiten met een knaller! BE THERE!


We all love women, don't we? Let's get together and meet new lovers & friends. Janey will bring all the girls to the urban yard. Let's dance, drink, flirt, laugh, connect and vibe.


 


Algemene informatie:

Datum: 10 december 2022
Tijd: 23:00-04:00
Website: https://www.facebook.com/events/436363471760383

Locatie:

Naam: Het Sieraad
Straat: Postjesweg 1
Postcode: 1057 DT
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Acceptatie neemt af

Schrikbare ontwikkeling: jongeren staan minder positief tegenover homoseksualiteit dan vier jaar geleden. COC Nederland roept de regering en scholen op om direct in actie te komen.

Lees verder

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden