Queer pressure: ervaar de kunst van het loslaten - Dwaalzin en huisvandeMens
Omschrijving:
Wat gebeurt er als je de druk wegneemt? Hoe zou het zijn als er geen maatschappelijke verwachtingen waren?
Kom het hier op een creatieve manier ervaren. In het kader van Prisma festival gaan we interactief op zoek naar de overlappen tussen kunst en queer identiteit.
Bij het binnenkomen in de zaal: De Brug, zal je meerdere plekken in de ruimte zien waar je op ontdekking kan gaan over queer zijn. We voorzien een mix van toegankelijke wetenschappelijke informatie en persoonlijke verhalen. Samen ontdekken we wat het is om queer te zijn en welke queer kunst er bestaat. We maken ons de kunst van het loslaten eigen.
Laat je inspireren en schep je eigen kunst, ga zelf aan de slag in onze creatieve ruimte/hoek/stekje/ met het ruime aanbod aan materialen dat we voorzien. Laat alle druk en verwachtingen los en leef je uit in je eigen proces van creëren en ontdekken.
Aan de bar kun je je creatieve proces voeden met een drankje of een verwarmende kom gratis vegan soep.
Wanneer
vrijdag 11 november, doorlopend van 13 tot 17 uur
Locatie
Centrum voor het Vrije Denken - De Brug, Hauwersstraat 3A, 8000 Brugge
Prijs
gratis.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden