Samen naar Feelgood Market en eten
Omschrijving:
De FeelGood Market geeft designers en creatievelingen de gelegenheid om hun niet alledaagse creaties aan het publiek te tonen. Ook kun je er lekker rondstruinen langs de kraampjes, lekkere hapjes proeven, genieten van livemuziek en relaxen op het zitzakken terras. Wij verzamelen om 15.00 uur bij het Ketelhuis (Ketelhuisplein 1, 5617 AE Eindhoven). ’s Avonds eten we daar gezellig ook nog wat samen.
Aanmelden via: klaartjebloks@gmaill.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Donkere dag
Strengste 'anti-gay' wet definitief aangenomen in Oeganda. President Museveni vindt homoseksualiteit een 'afwijking' en 'niet passen' bij de cultuur van zijn land.
Lees verder
Jezelf zijn, hoe doe je dat?
Antiboy: de podcast van schrijver Valentijn Hoogenkamp. Verschillende gasten praten over genderidentiteit en geaardheid in alle geuren en kleuren. Wanneer voel jij je echt jezelf?
Lees verder
Vieze energie
Roomser dan de paus: Spirituele vriendin heeft kritiek op mijn onenightstands, scharrels met vreemden, mannen én vrouwen. Ik vind dat ze er geen bal mee te maken heeft.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden