True Colors Café
Omschrijving:
True Colors Café op 6 december in de Roskam
Of Sinterklaas langskomt in het True Colors Café kunnen we niet zeggen, maar we weten wel dat het gezellig wordt! Het vorige café is november werd namelijk druk bezocht. Maar we hebben wederom gemerkt dat er nog veel werk te doen is. Want iedereen moet kunnen zijn wie hij, zij of die is. Of je nu lesbisch, homo, bi, transgender, intersekse, queer of alles wat er tussenin zit bent. Daarom organiseert True Colors maandelijks het LHBTIQA+-café in de De Roskam in Nunspeet. Dit keer op dinsdag 6 december van 20.30 tot 22.30 uur.
Val ik op mannen of vrouwen? Of misschien wel allebei? Voel ik mij thuis in mijn eigen lichaam? Het is soms fijn om vragen te kunnen stellen, zonder dat er direct geoordeeld wordt. Het LHBTQIA+-café is een veilige omgeving om met elkaar te praten, vragen te stellen of gezellig te kletsen. Je kunt gewoon binnenlopen bij De Roskam, aanmelden is niet nodig.
Vind je het spannend of eng om zo maar binnen te lopen? Je kunt ook contact met True
Colors opnemen via onze website www.truecolorsnunspeet.nl. We beantwoorden je vragen graag, uiteraard vertrouwelijk. Op de website vind je ook adressen van organisaties die jou meer informatie kunnen geven en met wie je eventueel kunt praten, als je daar behoefte aan hebt.
Voor nu zien we je graag 6 december in de Roskam! Iedereen is welkom, ook je vrienden. Daarnaast kun je je hier inschrijven voor de speciale True Colors Whatsapp-groep. Hier kun je op een leuke én veilige manier met elkaar appen. Meer informatie vind je binnenkort ook op de website van True Colors.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Coming Out Day
Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.
Lees verder
Queer notes
In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.
Lees verder
Crowded Bodies XL
What You See Festival zoekt mensen voor een uniek dansproject van de Italiaanse choreograaf Daniele Ninarello. Dans of beweeg je graag en lijkt het je fantastisch om samen iets te maken? Dan is dit je kans!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden