Decemberborrel 2022
Omschrijving:
Kom gezellig buurtborrelen 11 december bij onze regenboogborrel IJburg en Zeeburgereiland.
Over Pink IJburg
PINKIJburg is naam van de roze buurtborrel op het nieuwe land van Amsterdam: IJburg en Zeeburgereiland. LHBTIQ+'ers, jong en oud, zijn vaak onzichtbaar in hun eigen wijk voor anderen, maar ook onderling. Door elkaar te leren kennen, kan je iets voor elkaar betekenen.
PINKIJburg wil LHBTIQ- bewoners gelegenheid bieden met elkaar kennis te maken.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
CinemAsia 2026
Van 8–12 april vindt het 18e CinemAsia Film Festival plaats in Studio/K, Rialto De Pijp en Eye Filmmuseum in Amsterdam, en toont de vele perspectieven van de Aziatische cinema.
Lees verder
Pottenkijkers
'Het is zo anders om een film te kijken als je weet dat iedereen in de zaal ook lesbisch is. Je kijkt met een andere blik.' We spreken filmclub-oprichters Ted, Justine en Noor.
Lees verder
B&B Vol Liefde
Nisha Tara is één van de (mogelijke) kandidaten van een nieuw seizoen van 'B&B Vol Liefde' op RTL4! Ben jij de vrouw die haar droom compleet maakt? Lees meer en meld je aan!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden