Inspiratiebijeenkomst Roze Ouderen in zorg- en welzijnsinstellingen

Den Haag 16-12: Inspiratiebijeenkomst Roze Ouderen in zorg- en welzijnsinstellingen


Vrijdag 16 december houden de Gemeente Den Haag en Roze 50+ de inspiratiebijeenkomst Roze Ouderen in zorg- en welzijnsinstellingen. Die is van 14.00 tot 17.00 uur in het Wijndaeler Centrum in Den Haag. Tijdens de middag zijn er presentaties, ervaringsverhalen, discussies, vragen & antwoorden, films en optredens van Kees & Ingeborg. Na afloop en netwerkborrel.


 


Algemene informatie:

Datum: 16 december 2022
Tijd: 14.00 - 17.00 uur
Website: https://roze50plus.nl/events/inspiratiebijeenkomst-inclusief-beleid-binnen-zorg-en-welzijnsorganisaties-voor-roze-ouderen/

Locatie:

Naam: Wijndaeler Centrum
Straat: Catharina van Rennesstraat 8
Postcode: 2551 GM
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Acceptatie neemt af

Schrikbare ontwikkeling: jongeren staan minder positief tegenover homoseksualiteit dan vier jaar geleden. COC Nederland roept de regering en scholen op om direct in actie te komen.

Lees verder

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden