The Snuggle Club

Over Café 't Mandje


Op 31 december 2020 heeft de NV Zeedijk het pand waarin sinds 1927 café ’t Mandje draait, van de oorspronkelijke oprichter Bet van Beeren’s nicht Diana van Laar gekocht onder voorwaarde dat het café als erfgoed in stand blijft. Het is een unieke plek op de Zeedijk, een belangrijk symbool in de lhbtiq+-geschiedenis. De NV Zeedijk heeft ’t Mandje verworven vanuit de kernwaarde ‘vastgoed als middel’, maar gaat het niet zelf exploiteren – daarvoor is een stichting opgericht.


 


Algemene informatie:

Datum: 4 januari 2023
Tijd: 20:00-01:00
Website: https://www.cafetmandje.amsterdam/

Locatie:

Naam: Café 't mandje - Bet van Beeren
Straat: Zeedijk 63
Postcode: 1012 AS
Plaats: Amsterdam
Provincie: Groningen
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Acceptatie neemt af

Schrikbare ontwikkeling: jongeren staan minder positief tegenover homoseksualiteit dan vier jaar geleden. COC Nederland roept de regering en scholen op om direct in actie te komen.

Lees verder

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden