Cheers to the Queers
Omschrijving:
Den Haag is weer een ontmoetingsavond voor queer mensen rijker. Het gaat hier om Cheers to the Queers, een avond die Haley’s Comet Breakfastclub is begonnen. De eerste avond is zo goed bevallen dat die nu maandelijks terugkomt. Deze keer is die op vrijdag 6 januari van 16.00 tot 21.00 uur. Er zijn speciale koffies en cocktails en je kunt er een hapje eten. En andere queers ontmoeten. We zouden het bijna vergeten. ❣️
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
'Als alles goed gaat is het niet nodig, hadden ze ons gezegd. Als alles goed gaat, doen we alsof het nooit is gebeurd. (...)' Wat laten we achter voor de archeologen van de toekomst?
Lees verder
Sapphic by Stonewall
'De naam wordt gebruikt als overkoepelende term voor liefde, aantrekkingskracht en connectie tussen vrouwen en vrouwelijke energie in al haar vormen. Dat is precies waar onze avonden om draaien.'
Lees verder
Hotline Hongarije
Wie durft zich nog uit te spreken? Nicolaas Veul onderzoekt het dagelijks leven in Hongarije. Hoe is het leven onder de controversiële premier Viktor Orbán? Driedelige docu & meet up.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden