Poink vrouwenborrel Nijmegen (LBTQ+)

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 31 maart 2023
Tijd: 18.00 -21.00
Type: Cafe & Party
Website: https://poink.info/poink-vrouwenborrel-in-nijmegen-vrijdag-31-maart-2023/

Locatie:

Naam: Grand café Moenen
Straat: Grote markt 36
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Alle vrouwen die van vrouwen houden (LBTQ+, 25+) zijn welkom tijdens deze borrel om op een laagdrempelige manier nieuwe vrouwen te leren kennen!

Vrijdag 31 maart 2023
18:00 – 21.:00
Grand café Moenen, grote markt 36 Nijmegen

Er zijn twee gastvrouwen vanuit Poink aanwezig.

Drankjes en hapjes zijn voor eigen rekening. Bij het bestellen van een drankje of een hapje graag direct afrekenen, om misverstanden te voorkomen.

De Poink Vrouwenborrels vinden maandelijks plaats, afwisselend in Arnhem en Nijmegen.

Arnhem: laatste zondag van de maand van 16:00 – 19:00 bij café Bosch. Apeldoornseweg 4A, Arnhem
Nijmegen: laatste vrijdag van de maand van 18:00 – 21:00 bij Grand Café Moenen, Grote Markt 36, Nijmegen

Nieuwsgierig naar andere Poink-activiteiten? Neem een kijkje in onze agenda https://poink.info/agenda/

Poink = voor vrouwen die van vrouwen houden (LBTQ+). Verbinding en ontmoeting.

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Trans vrouwen uitgesloten

Ongefundeerd en onacceptabel: het IOC heeft besloten dat trans vrouwen vanaf 2028 niet meer mee mogen doen aan de vrouwencompetitie van de Olympische Spelen.

Lees verder

OPTILT

De voorstelling balanceert (letterlijk) op de grens tussen kwetsbaarheid en kracht en voert het publiek mee naar een wereld waarin stilstand niet bestaat en identiteit een voortdurende zoektocht naar evenwicht is.

Lees verder

Wild 'n Sweet Festival 2026

Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden