Silent Disco en lekker eten

De RGB Silent Disco bar in Eindhoven is geen gay bar, maar is wel naast Bar De Regenboog op het Stratusmseind. We gaan gezellig met een groep dames dansen op ieder zijn favoriete muziek die je instelt op de koptelefoon die je daar krijgt. Aan de kleur van het lampje zie je wie er naar dezelfde muziek luistert en wil je kletsen dan zet je hem gewoon af en dan is er geen muziek. De entree is gratis. We gaan van te voren gezellig eten om 18.15 uur bij Eetcafé D'eters (Kerkstraat 30, 5611 GK) dat op loopafstand ligt van de RGB bar. De RGB bar gaat open om 21.00 uur.


Aanmelden via: klaartjebloks@gmaill.com.


 


Algemene informatie:

Datum: 28 januari 2023
Tijd: 18:15
Website: https://www.rgb.nl/eindhoven

Locatie:

Naam: Eetcafé D'eters
Straat: Kerkstraat 30
Postcode: 5611 GK
Plaats: Eindhoven
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Acceptatie neemt af

Schrikbare ontwikkeling: jongeren staan minder positief tegenover homoseksualiteit dan vier jaar geleden. COC Nederland roept de regering en scholen op om direct in actie te komen.

Lees verder

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden