Samen wandelen en eten

We verzamelen om 15.00 uur bij het startpunt op de parkeerplaats van eetcafé De Lachende Vis (Empelsedijk 21, 5235AD ’s-Hertogenbosch). Vanaf hier vertrekken we om 15:30 uur en volgen een mooie route van ongeveer 8 km. Honden zijn toegestaan. We sluiten af in het eetcafé De Lachende Vis. Daar drinken we nog wat en de liefhebbers onder ons kunnen daar ook nog lekker eten. Reserveren voor het eten is verplicht, dus geef het tijdig door.


Aanmelden via: klaartjebloks@gmail.com 


 


Algemene informatie:

Geplaatst door: Klaar78
Datum: 26 februari 2023
Tijd: 15:00

Locatie:

Naam: Eetcafé De Lachende Vis
Straat: Empelsedijk 21
Postcode: 5235AD
Plaats: ’s-Hertogenbosch
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Acceptatie neemt af

Schrikbare ontwikkeling: jongeren staan minder positief tegenover homoseksualiteit dan vier jaar geleden. COC Nederland roept de regering en scholen op om direct in actie te komen.

Lees verder

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden