Queer aan Zee goes Bi+ Café Leiden

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 februari 2023
Tijd: Vanaf 19.00 uur
Type: Cafe & Party
Website: https://queeraanzee.wordpress.com/2023/01/24/queer-aan-zee-goes-bi-cafe-leiden/

Locatie:

Naam: Bar-dancing De Kroon - COC Leiden
Straat: Langegracht 65
Postcode: 2312 NW
Plaats: Leiden
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Ga je mee met Queer aan Zee naar het Bi+ Café Leiden?


Zaterdag 11 februari gaat er een groepje van Queer aan Zee naar het Bi+ Café Leiden. We zijn rond 19.00 uur in het COC, waar de avond is. Wil je er ook naartoe en zoek je mensen om je bij aan te sluiten? Kom erbij!


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Het boek van Nanoah Struik is een universeel verhaal over identiteit, afkomst, familie en uiteindelijk: je plek claimen. Eva Eland laat zien dat iedereen zichzelf mag zijn in het unieke prentenboek Anders.

Lees verder

School voelt onveilig

LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.

Lees verder

Ik ben ze zat...

De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden