Bi+ Café Leiden

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 februari 2023
Tijd: 19.00 - 22.30
Type: Cafe & Party
Website: https://www.cocleiden.nl/post/bi-komt-terug-naar-leiden

Locatie:

Naam: Bar-dancing De Kroon - COC Leiden
Straat: Langegracht 65
Postcode: 2312 NW
Plaats: Leiden
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Bi+ aanrader: Bi+ Café in Leiden met als thema 'relatiediversiteit'


Wist je dat… één op de 17 mensen in Nederland bi+ gevoelens en/of ervaringen heeft? Ben of ken jij zo iemand? Dan ben je van harte uitgenodigd!


Op 11 februari aanstaande organiseren COC Leiden en Bi+ Nederland de tweede editie van het Bi+ Café Leiden. Deze keer met als thema relatie diversiteit. We ontdekken met elkaar wat er zoal mogelijk is op het vlak van relaties. Kernwoorden zijn ontmoeten – uitwisselen – ontdekken. Voor mensen in een (al dan niet monogame) relatie en voor singles.


Hoe ziet het Bi+ Café Leiden er uit deze keer?


De avond is een mix van informatie over o.a. polyamorie en open relaties, panel interviews (met wie? dat ontdek je de komende weken in onze socials!), ‘ask me anything’ en uitwisseling in kleine groepjes met behulp van het gespreksstarters over relatie diversiteit. We sluiten de avond af met een borrel.


Wat: ‘Bi+ Café Leiden’- relatie diversiteit, met panel talk, ask me anything, goeie


gesprekken m.b.v. conversation starters en borrel


Waar: COC Leiden (De Kroon, Langegracht 65 te Leiden)


Wanneer: zaterdag 11 februari


Tijd: 19.00 inloop, 19.30 start programma, 22.00 borrel, 22.30 einde avond.


Prijs: gratis (borrel aan het einde wel voor eigen rekening)


Voor wie: bi+ mensen en iedereen die meer wil weten over bi+ en/of relatie diversiteit!


Voor vragen, mail dan naar annet[@]biplus.nl


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop mei 2025

Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.

Lees verder

Queer & Migrant Film Festival

Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.

Lees verder

Gondola

Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden