Damn Fucking Horny voorleesavond

DAMN, HONEY is een laagdrempelig feministisch platform, opgericht door founding mothers Marie Lotte Hagen en Nydia van Voorthuizen.


Samen stelden ze twee van de meest sexy boeken van het moment samen: ‘Damn Horny’ en ‘Fucking Horny’. Een diverse verzameling verhalen over seksualiteit en queerness, die zich verre houdt van de cis-mannelijke blik. Tijdens deze lezing zullen verschillende auteurs die een bijdrage hebben geleverd aan de boeken een van hun verhalen voorlezen.


 


Algemene informatie:

Datum: 15 maart 2023
Tijd: 19:00-22:00
Website: https://www.volkshotel.nl/agenda/doka/book-week-damn-fucking-horny-reading-by-damn-honey/

Locatie:

Naam: Volkshotel
Straat: Wibautstraat 150
Postcode: 1091 GR
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Acceptatie neemt af

Schrikbare ontwikkeling: jongeren staan minder positief tegenover homoseksualiteit dan vier jaar geleden. COC Nederland roept de regering en scholen op om direct in actie te komen.

Lees verder

Ali Smith

'Hoe bevreemdend, surrealistisch, duister of dystopisch haar verhalen en romans ook kunnen zijn, ze dagen de lezer uit om vragen te stellen.' Ali Smith ontvangt de Belle van Zuylenring.

Lees verder

Paarse Vrijdag in oktober

op vrijdag 9 oktober kleuren scholen in heel Nederland paars. Scholieren, docenten en leerkrachten zetten zich dan met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden